גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

הופעות מוזיקה

מקהלת פיאטנצקי – Pyatnitsky Choir - מופע פולקלור רוסי סוחף במיטבו!

ארכיון תאריך: 12 יוני 2015

משך: שעתיים

כרטיסים במחירי סופר פרייס ללקוחות קופת בראבו! במשך שבועיים מתחילת פתיחת המכירות!
הקבוצה המוסיקלית ע"ש פיאטניצקי שזכתה למוניטין אגדי מורכבת ממקהלה וקבוצת מחול שמופיעים לשירי עם רוסיים בשילוב מחול מסורתי רוסי, המופע איתו הם סובבים בעולם הוא מופע פולקלר רוסי סוחף וססגוני. לצד תזמורת כלים עממיים אותנטיים, כשהם לבושים בביגוד רוסי מסורתי חברי הקבוצה שמונה מעל למאה משתתפים מביאים מופע צבעוני ושמח, פולקלור רוסי במיטבו.
הייחוד האותנטי, הצבעוניות והמלודיות חוברים לשירה ולריקוד ומלווים בכלי נגינה מסורתיים שהפנטו צופים ברחבי העולם. המקהלה מבצעת שירים מוכרים כמו "קלינקה" אך גם שירי עם פחות מוכרים שנאספו מאזורים שונים ברוסיה במשך מאה השנים האחרונות.
המופע בישראל שמציין את יום רוסיה הבינלאומי, יהיה חלק מסדרת מופעים ברחבי העולם בהם יוצגו האמנים הבולטים ברוסיה. המופעים האחרים יערכו באותו היום בקרנגי הול בניו יורק, בתיאטרון העירוני בריו דה ז'נרו ובסאל גבו בפאריס.
המקהלה הוקמה ע"י מיטרופן פיאטניצקי, אספן שירי עם רוסיים (מעל ל – 400 שירים), בתחילת המאה הקודמת ומאז הופיעה ברחבי העולם וקטפה פרסי יצירה רבים. הכוריאוגרפית הראשונה של הקבוצה הייתה טטיאנה אוסטינובה – כוריאוגרפית רוסית מוכרת וידועה. היא ביימה את מופעי המחול של הקבוצה לאורך 60 שנות פעילות, ויצרה מעל 200 קומפוזיציות שונות. כמו כן הייתה אוסטינובה המקימה של בית הספר הייחודי לשירה ומחול רוסי עממי שרוב חברי הקבוצה כיום הם בוגריו.

"יצירות רוסיות רבות הפכו לנכסי צאן ברזל בתרבות העולמית. יצירות המופת הרוסיות חושפות עומק תרבותי רחב ומרובד של אנשים וגיאוגרפיה הנפרש בין יפן לאירופה, מהאזור הארקטי למונגוליה.
מאגר עצום של יצירות תרבויות, מכל הסוגים, מצפה לקהל שמחוץ לרוסיה, לגלותו.
 קלאסיקה פאונדיישן, מזמינה אתכם להצטרף למסע המרתק לגילוי התרבות הרוסית. בסדרת הופעות ברחבי העולם.
ההופעות יערכו בירושלים, ניו יורק (קרנגי הול), ריו דה ג'נרו (תיאטרו מוניסיפל) ובייג'ין (NCPA)."
 

גילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter