גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

הופעות רוק

Chris Norman - כריס נורמן

ארכיון תאריך: 29 מרץ 2016 - 30 מרץ 2016

משך: שעה וחצי

סולנה המיתולוגי של להקת הגלאם רוק הבריטית Smokie ביקר בארץ ב-2010 וכן עם להקתו סמוקי בעבר. נורמן, אהוב מאוד בישראל, יחזור לישראל לאור ההצלחה. המופע מורכב מכל הלהיטים הגדולים: Living Next Door to Alice, If You Think You Know How To Love Me,Mexican Girl,It's Your Life, Midnight Lady ועוד.
 
אחרי קריירה מפוארת של 40 שנה נראה שנורמן נמצא בשיאו, השנה הוציא אלבום סולו חדש בשם Crossover שהציג שורה של השפעות מוזיקליות. 

כריס נורמן נולד למשפחה של אמנים, הוא היה בן שלוש בלבד כשהחליט לעלות לבמה ולהצטרף לשיר הסיום במופע שהופיעו בו שני הוריו. בגיל 7 קיבל את הגיטרה הראשונה שלו והשפעותיו היו אלביס פרסלי ואושיות רוק מוקדמות אחרות. בגיל 11 פגש את חבריו ללהקת סמוקי בבית ספר - Terry Uttley ו Alan Silson. לקח להם שבע שנים להגיע לחוזה הקלטות אבל החל מ 1975 Smokie הובילה את המצעדים באנגליה ומדינות נוספות. אלבום הבכורה של הלהקה Pass It Around היה להצלחה אדירה. אחרי שורה של הצלחות עם הלהקה ב 1986 פרש ממנה נורמן והתחיל בקריירת סולו מצליחה שתחילתה היתה הדואט Stumblin עם Suzi Quatro. הסינגל Midnight Lady היה להיט ענק באירופה וכיכב במשך שישה שבועות במקום הראשון במצעד הגרמני. לחלק משיריו ביוטיוב יש למעלה מ 10 מיליון צפיות.
 

גילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter