גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

הופעות ג'אז ובלוז

מופע מיוחד של רוברט אנציפולובסקי ותזמורת כלי קשת של מרק וולוך - מחווה לפרנק סינטרה ונט קינג קול

ארכיון תאריך: 8 מרץ 2024

משך: שעה ו-20 דקות

משתתפים:
רוברט אנצ'יפולובסקי אלט סקסופון
איליה פרלשטיין פסנתר
רם ארז קונטראבס
רועי קימלמן תופים
תזמורת כלי קשת בניצוח של מרק וולוך

יום האישה הבינלאומי - 8 במרץ.
היום הזה מתחמם על ידי קרני השמש, חיוכי נשים; מעוטר בפיזור של פרחים.
לכבוד ה-8 במרץ, קונצרט חגיגי "לנשים מקסימות".
 
לחלוטין ללא כל ספק: פרנק סינטרה ונת קינג קול הם מהזמרים המפורסמים ביותר של המאה ה-20, שעל שיריהם האלמותיים צמחו כמה דורות. הם התפרסמו בזכות קולות ה"קטיפה" וסגנון הביצוע הרומנטי שלהם, והפכו לדוגמאות לטעם מוזיקלי. השירים שביצעו סינטרה וקול הם קלאסיקות פופ וסווינג.
 
סינטרה וקול ביצעו שירים של גדולי המלחינים בארה"ב - ג'ורג' גרשווין, קול פורטר ואירווינג ברלין. עבור רבים, פרנק סינטרה ונת קיאג קול הם לא רק שמות בהיסטוריה המוזיקלית, אלא תופעה ועידן תרבותי שלם במוזיקת ​​ הג'אז והפופ, שהחלה עוד בשנות ה-40 הרחוקות.
 
במהלך העשורים שלאחר מכן, סינטרה וקול הפכו לסולנים שמיליונים מביטים בהם, נערצו עליהם וחיקו אותם.
בתובנתם העדינה והרגישה ובקולות הקטיפתיים, הם נגעו בלב האנשים: הם לימדו אותם לאהוב וללמוד להיות נאהבים.
כשבנות האזינו לשיריהן, הן הפכו בהכרח לגברות, וגברים לג'נטלמנים אמיצים, שלמילה רומנטיקה יש משמעות קדושה עבורם. חותמם על התרבות יישאר במשך מאות שנים, וכך גם מיליוני המעריצים והמעריצים של המוזיקה הכנה שלהם.
 
כדי לחלוק כבוד והערצה לפרנק סינטרה ולנט קיאג קול, רוברט החליט להחיות את הפרויקט הזה. הערב רוברט אנצ'יפולובסקי יבצע את המוזיקה של גדולי מלחיני ארה"ב, ובעיבודים מקוריים, קלאסיים. כל העיבודים כוללים מקורות שבוצעו במיוחד עבור פרנק סינטרה ונט קינג קול. הקונצרט יכלול יצירות כמו: They Can't Take That Away From Me, I'm In the Mood For Love, Dancing In The Dark, Unforgetable, Smile, All The Way, ועוד רבים אחרים.
 
ג'אז שנבחן בזמן מבוצע על ידי מוזיקאים שאוהבים את הרבגוניות של מייסדי הג'אז; אנשים שחיים לפי המנגינות היקרות הללו, שומרים בליבם את החום של יצירות מופת ג'אז גדולות.

גילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter