גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות
הוסיפו !BRAVO למועדפים

קופת !BRAVO

  • לתשלום: 3221* או 072-275-3221
  • א׳-ה׳ 8:00-22:00, ו׳ 8:00-15:00, ש׳ 9:00-21:00
ג'אז ובלוז

סלבה גנלין ודניל גרטמן

סלבה גנלין ודניל גרטמן
ארכיון תאריך: 27 יוני 2017

משך: שעה ו-10 דקות

סלבה גנלין ודניל גרטמן - המלחין ופסנתרן הג'אז בדואט חופשי עם צייר \ אומן האנימציה. מופע ייחודי המשלב אילתור מוסיקלי וויזואלי.

סלבה גנלין נולד ברוסיה ב-1944, הופיע עם הרכב הג'אז ''טריו גנלין'' המצליח בכל העולם. ליאו פייגין, שגלה מברית המועצות ללונדון שמע את המוזיקה של שלישיית גנלין והחל להפיץ אותה במערב באמצעות חברת התקליטים "LEO records" שהקים במיוחד לשם כך ושהיום נחשבת לאחת החברות המובילות בעולם המוציאות לאור ג'אז החופשי. בנוסף לעבודתו עם השלישייה עבד גנלין גם כמלחין פורה לקולנוע, תיאטרון, אופרה ומחול. עלה לישראל בסוף שנות ה-80, ונהיה לאחד המוסיקאים הבולטים בתחום הג'אז החופשי בארץ. מאז עלייתו לישראל ממשיך גנלין לכתוב לסרטים ולתיאטרון וכן יוצר ומופיע לבד וגם עם מבחר מוזיקאים ישראליים ובינלאומיים במסגרת הופעות ופסטיבלים בארץ ובחו"ל.

דניל גרטמן רואה את עצמו בראש ובראשונה כצייר מסורתי, אך הוא עובד גם על מיצגים, הופעות, אנימציה, עיצוב ושילובים שונים בין התחומים הללו.
חתן "פרס האמן הצעיר" של משרד המדע, התרבות והספורט, 2008, אמן הבית של גלריה רוזנפלד בשנים 2006-2010, והיה למועמד בפסטיבלים אירופאיים לאפקטים ויזואליים ואמנות האנימציה. 
Live Digital Painting:
"In the manner of its operation Tagtool (the application) resembles an electronic music instrument – part synthesizer, part sampler. Everything is created in real time, no templates or preparations are used."
 

מערכת Orphusגילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter