גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

  • לתשלום: 3221* או 072-275-3221
  • א׳-ה׳ 8:00-22:00, ו׳ 8:00-15:00, ש׳ 9:00-21:00
הצגות

תיאטרון הבימה - שייקספיר מאוהב

ארכיון תאריך: 24 מאי 2018 - 24 יוני 2018

משך: שעה ו-45 דקות

בבימוי משה קפטן, קומדיה רומנטית המבוססת על סרט הקולנוע עטור הפרסים. ומתארת את חייו של המחזאי ויליאם שייקספיר, בסוף המאה ה-16, שייקספיר נקלע למחסום כתיבה, חווה קשיים כלכליים ובעיות ביחסיו עם נשים. הוא מתאהב בוויולה דה לספס ומקבל השראה לכתוב מחזה בשם "רומיאו ויוליה". "שייקספיר מאוהב" הוא מחזה הוא בדיוני, אך מופיעות בו דמויות היסטוריות, משפטים רבים ממחזותיו של שייקספיר נאמרים על ידי הדמויות וסצנות מתוך רומיאו ויוליה מוצגות על הבמה בחזרות שעורכים השחקנים וגם מתקיימים בחיי הדמויות בהצגה. מחזה מבריק ורב השראה על תיאטרון, על אהבה ועל מה שביניהם.

בהשתתפות: מיכאל אלוני, דניאל גד, דניאל גל, גילה אלמגור, דוית גביש, אקי אבני, עמי סמולרצ'יק, פיני קידרון, רותם קינן, אמנון וולף, רוי מילר, רות לנדאו, מיכאל כורש, עמוס בוארון, זוהר בדש, שמוליק כהן, אורי אברהמי, מוטי חובה, מתן שביט, טל קלאי, שמעון חאבא, גיל כהן, ג'סיקה אוזן, מיכל פרדקין, אייל איבשין, עמית מורשת, נעם פרנק, מיכאל פרנק, דונטלה מימון, ענת שרון, אור משיח

הביקורות משבחות:
"מחזה ראוי להעלות לכבוד 100 שנה להבימה..." ( חנה דרורי קשי)

"מחזה מבריק ורב השראה על תיאטרון, על אהבה ועל מה שביניהם..." (שרית יוכפז)
"מעל כולם זוהרת דניאל גל, שזכתה בתפקיד ויולה ומעמידה את ההצגה כולה על כתפיה ועל רגליים איתנות. גל יוצרת בחן רב, מדויק כמו הגשת הטקסטים הפיוטיים בפיה, את כפל הדמויות שלה כנערה מאוהבת וכנער שזוכה בתפקיד רומיאו. ...(צבי גורן- הבמה)

"מה שמעניק למחזה חיוניות ומשמעות הוא הביצוע. הרקע והתפאורה – בסגנון של תיאטרון שקספירי, המחזה בבימויו של משה קפטן מוצג כשילוב מקצועי ומיומן  של אמנויות במה – משחק, תנועה, מוסיקה, שירה, תאורה, תלבושות מרשימות, במה מסתובבת, והעיקר – משחק מעולה של צוות המציג טיפוסים שונים ומגוונים  (למעלה משלושים שחקנים ושחקניות). סך הכול - ליהוק מושלם וביצוע מעולה מכול הבחינות...... ( בן עמי פיינגולד)

מערכת Orphusגילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter