גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

  • לתשלום: 3221* או 072-275-3221
  • א׳-ה׳ 8:00-22:00, ו׳ 8:00-15:00, ש׳ 9:00-21:00
קרקס

קרקס שנחאי

ארכיון תאריך: 11 מרץ 2016 - 4 יוני 2016

משך: שעתיים, כולל הפסקה

רכישת כרטיס הכרחית לילד מגיל 2

מומלץ לגילאים 2 ומעלה

עצמו לרגע עיניים ודמיינו שאתם נכנסים בשערי העיר הסינית- שנחאי. אי שם, בין עשרות מיליוני האנשים, בין הרחש העולה מהרחובות הסואנים והצלילים הבוקעים מכלי הנגינה המסורתיים, בין פרטי הלבוש הססגוניים והצבעים המקשטים את הבתים, בין הריחות המגרים המגיעים מדוכני המאכלים, בין כל אותם סימני ההיכר המהפנטים, מסתתר לו מקום קסום בו חברו לו יחדיו כל אותם מאפייני התרבות המקומיים: הכירו את מחוז Hebei, המקום בו נולדה האקרובטיקה. אומנות המחברת בין המוסיקה, הדינמיקה והאסתטיקה.
אם תבקשו בנימוס מנהג מונית מקומי שייקח אתכם לבירת האקרובטיקה העולמית הוא יוביל אתכם אל אותו מחוז, בו נוסד בית הספר הראשון לאקרובטיקה מקצועית. זה המקום ממנו יוצאת גם להקת האקרובטיקה של Hebei, להקה המונה למעלה מ- 200 אקרובטים מאומנים ואמיצים, המתהדרים בשלל פרסים בינלאומיים.

ופה מגיע הרגע בו מפסיקים להפליג בדמיונות והעיניים נפתחות. להקת האקרובטיקה המופלאה של Hebei נוחתת בישראל ומעניקה הזדמנות חד פעמית להביט מקרוב באלה הנוגעים בקצה גבול היכולת האנושית. המוסיקה המקורית שנתפרה במיוחד לתרגילים המרהיבים לצד התלבושות והאביזרים עליהם ניצחו המעצבים הסינים הנועזים, מתערבבים יחד לאירוע, שכמוהו כנראה לא ראיתם בחיים. גבירותי ורבותי, ברוכים הבאים לקרקס שנחאי. ועכשיו נגנים- הכניסו את התופים. הסינים, באים!

מערכת Orphusגילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter