גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

  • לתשלום: 3221* או 072-275-3221
  • א׳-ה׳ 8:00-22:00, ו׳ 8:00-15:00, ש׳ 9:00-21:00
בלט וריקודי מחול

מיומנה - מלבי

ארכיון תאריך: 25 פברואר 2016 - 23 ספטמבר 2016

משך: שעה ו-20 דקות

בלב יפו הקסומה, ברחוב הומה, ניצבים שני דוכני מלבי של שתי משפחות, אחד מול השני. בין שתי המשפחות שוררת יריבות שאיש אינו זוכר מתי ומדוע החלה. פרנסה יש לכולם אבל לא בשפע, תחרות בריאה גם יש. ובתוך כל אלה, צומח לו סיפור אהבה.

צוות יוצרי מיומנה - בועז ברמן, אילון נופר וג'רלדין ברמן, טווים את סיפור המעשה דרך שירים מוכרים של מתי כספי בעיבודים רעננים של בועז ברמן, מתי כספי וצוות מיומנה "לא טוב היות האדם לבדו", "הנה הנה", "ילד אסור ילד מותר", "איך זה שכוכב", "שיר עם נקי", "ימי בצורת", "לקחת את ידי בידך", ועוד.

בתהליך העבודה ובפרשנות מיוחדת, מתמזגת המוסיקה הייחודית של מתי כספי עם השפה הבימתית העשירה, האופיינית לקבוצת מיומנה וביחד נוצר על הבמה מופע מוסיקלי חדש, קצבי ותוסס,  שמח ומרגש, מלא בהומור. על הבמה: אחד עשר אמני מיומנה רב-תחומיים בינהם נגן רחוב המתהלך על חבל דק ביחסיו עם שתי  המשפחות ושופך אור על ההתרחשות. המופעים יתקיימו בבית מיומנה שביפו, המעוצב ברוח המופע. הקהל יחוש באווירת המופע מרגע כניסתו ללובי התיאטרון, עוד לפני פתיחת דלתות האולם.

יוצרים ומנהלים אמנותיים: בועז ברמן, ג'רי ברמן
משתתפים ושותפים לעיבודים ולכוריאוגרפיה: רותי אהרוני, טליה ביק, רוני פרויינד, תום שטדלר, איתמר דרי, טל לוי, הגר אנוש, איתן חיניץ, אור טרגן, דניאל אזולאי, אורי אלקיים, נופר כתב
עיבודים מוסיקליים: בועז ברמן, מתי כספי
פיתוח קונספט: ג'רי ברמן
ניהול מוסיקלי: בועז ברמן
ייעוץ אומנותי : אילון נופר
עיצוב תפאורה ותלבושות: דנה צרפתי
עיצוב תאורה: רועי מילוא
עיצוב סאונד: נאור בן-מאיר
כוריאוגרפיה לריקודים: נטלי פיק
ייעוץ טקסט: שרון ווין

מערכת Orphusגילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter